Hakkımızda

Enoment Kozmetik olarak, yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğümüz AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. %100 yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünleri, yine kendi milli sermayemizle destekleyerek oluşturduğumuz, yerli ve milli "Pazarlama Ağı" projemizle sizlere ulaştırarak, ülke ekonomisine ve siz değerli üyelerimize destek olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Kişisel bakım, sağlıklı olmanın gerekliliklerindendir ve bu bilinçle, kozmetik ihtiyaçlarınızı en sağlıklı şekilde karşılayan dürüst bir şirket olmayı kendimize görev edindik. "Yerli, Milli, Etkili" sloganıyla çıktığımız bu yolda, milli imkanlarla geliştirdiğimiz yerli ürünlerimizi yine milli imkanlarla üretip önce yüce Türk Milletinin hizmetine sunmayı, daha sonra dünya geneline "Türk Malı" damgasıyla ulaştırmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Amacımız yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin tüm kozmetik ihtiyaçlarını en sağlıklı ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamaktır. Bu amaçla kullanıcıya ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmeyi hedefledik ve başardık. Ülke ekonomisine destek olma niyetiyle baş koyduğumuz bu yolda, siz değerli üyelerimizin de desteğiyle, içimizdeki azimle ve gayretle, hedeflerimize ulaşmak için yılmadan çalışıyoruz.